Ankara Türkiye
+903121111111
info@nobelyazilim.com

Hakkımızda

Çözüm Ortağınız

Nobel Yazılım Tescilli Logosu

Nobel Yazılım olarak biz, 2006 yılından itibaren çeşitli projelerle, gelişen KOBİ’lere yönelik, platform bağımsız, sektörel, yazılım çözümler geliştiren, inovatif bir mühendislik firmayız. Yeni projelerin yanı sıra, mevcut ürünlere yeni modüller eklemekte ve çeşitli sektörler için yeni paket programlar geliştirmekteyiz. Bilişim ürünleri için her yıl yurtdışına ödenen dövizleri azaltmak amacıyla, tam anlamıyla AR-GE çalışmaları yaparak, katma değer yaratmaktayız. Geliştireceğimiz ürünleri seçerken sektörlerinde öncü firmalarla pilot çalışmalar yaparak yola çıkamaktayız -ki bu sayede tüm ihtiyaçları kaynağında görerek, amaca yönelik çalışmakta ve kendi içinde de verimliliği artırarak, doğru işlevleri bir araya getirmekteyiz.

Ürün ve servislerimiz arasında, Makina ve Yedek Parça sektörüne yönelik geliştirdiğimiz AK-CORE programı, server (sunucu) kurulumu, bilgisayar bakımı vb. bulunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeksizin çalışan NOBEL YAZILIM ekibi olarak  kendi geliştirdiğimiz programlar ile Türkiye ve Dünya çapında geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlamakayız.

Comments are closed.